Kaip žinoti, kad moteris mane myli?

Kaip žinoti, ar moteris mane myli?

Kaip žinoti, ar moteris mane myli? Taigi, kaip dažnai susitikinėdamas su moterimis susimąstydavote apie tai, ar ji jus myli? Kaip dažnai pagalvodavote, ar verta žengti kitą žingsnį? Ir apie tai, o jeigu ji atsisakys?

Skubu jus patikinti, kad tai visiškai normalūs išgyvenimai, be to, tai parodo, kad šiai moteriai jūs nesate abejingas. Bet iš tikrųjų, kaip žinoti, ar jūs jai patinkate?

Kaip žinoti, ar moteris mane myli?

Yra keletas požymių, pagal kuriuos gana lengva suprasti, koks moters požiūris į jus.
Tai nesunku pastebėti gerai įsižiūrėjus, kaip ji elgiasi šalia, stebint smulkiausias jos elgesio detales, nes požiūris dažniausiai nusakomas ne žodžiais, o veiksmais.

Pirmas ir bene svarbiausias dalykas, į kurį reikia atkreipti dėmesį yra tai, kiek moteris jumis pasitiki.
Kai moteris myli, ji yra pasirengusi sekti paskui vyrą bet kur. Ji sutinka su bet kokiais nuotykiais ir spontaniškais veiksmais vien dėl to, kad yra tikra, jog šiuo vyru galima pasitikėti. Ji yra įsitikinusi, kad šalia jo saugu ir, jei kas atsitiktų, jis visada galės už ją atstovėti.

Kaip žinoti, ar moteris mane myli?

Antras dalykas, į kurį reikia atkreipti dėmesį yra tai, ar jūsų moteris sąžininga ir atvira su jumis.
Jei moteris neturi nuo jūsų fundamentalių paslapčių, ji noriai dalijasi su jumis ir praėjusios dienos įvykiais, ir vaikystės patirtimi, pasakoja apie savo sėkmes ir apie nesėkmes – visa tai yra ženklas, kad ji mato jumyse ne tik vyrą, su kuriuo malonu leisti laiką, bet ir žmogų, su kuriuo gali būti savimi. Žmogų, kuriuo galės pasikliauti sunkiais laikais. Kad ir kokia būtų savarankiška moteris, jai svarbu, kad šalia esantis vyras galėtų prisiimti atsakomybę ne tik už save, bet ir už ją, nes ji būsima mama ir, natūralu, gali atsitikti taip, kad ji norės visiškai jumis pasikliauti. Todėl žinokite, kad jei moteris nuo jūsų nieko neslepia, ji jumis pasitiki!

Kaip žinoti, ar moteris mane myli?

Trečia, jei moteriai su jumis gera ir patogu, ji net negalvos pradėti du, tris ar keturis romanus šalia romano su jumis. Tai galite suprasti iš to, kaip noriai ji leis jums naudotis savo telefonu, ar socialinių tinklų paskyromis. Kai moteris yra įsimylėjusi, ji neturi tikslo meluoti vyrui.

Ketvirtas ir tuo pat metu reikšmingas veiksnys yra prisilietimai. Tai ne tik sąmoningas prisilietimas ir tikrai jau ne prisilietimai sekso metu, ne. Šis prisilietimas yra nesąmoningas. Ji gali eiti pro šalį ir tarsi atsitiktinai paliesti jūsų delną ar petį, ranka perbraukti nugarą ar plaukus. Prisiminkite, kad įprastai moteris nieko taip nelies. Ji visada liečia tą, su kuriuo jai malonu, tą, kurį nori paliesti.

Kaip žinoti, ar moteris mane myli?

Penktas, reikia atkreipti dėmesį į tai, kaip noriai moteris supažindina jus su savo artimaisiais ir draugais, be to, kaip dažnai ji kalba apie jus prie jų, bei pokalbiuose su kitais žmonėmis.
Jei moteris dažnai kalba apie jus, planuoja su jumis bendrus reikalus ir nori juos kartu įgyvendinti, reiškia ji yra patenkinta jūsų draugija ir yra pasirengusi ištarti kitiems: aš seku paskui šį vyrą ir priimu tai, ką jis man siūlo.

Moters meilė ne tokia, kaip vyro meilė. Moters meilė išreiškiama tuo, jog ji yra pasirengusi visiškai jumis pasitikėti.

Istoriškai, kai moteris ištekėdavo, ji tapdavo vyro šeimos dalimi, palikdama savo šeimą. Tai yra, ji sekė paskui savo vyrą į jo šeimą, todėl ir dabar, civilizuotame amžiuje, kažkur genetiniame lygmenyje, moterys žiūri į tai, kiek vyras yra patikimas, kiek jis gali sukurti saugumo. Kai gims vaikas, kiek jis bus geras vyras ir tėvas.

Jeigu jūsų moteris atitinka visus šiuos parametrus, būkite tikri, kad ji jus myli ir galite drąsiai pasiūlyti jai ranką ir širdį.


Ar kada nors, aistringais gyvenimo momentais, naudojotės sekso žaisliukais ir priemonėmis greitesniam orgazmui? Ne?

Išbandykite – liksite sužavėti ir tikrai nesigailėsite. Gailėsitės tik dėl vieno, kad to nepatyrėte anksčiau. Taigi atėjo laikas pokyčiams ir naujiems pojūčiams!

Vibratoriai, dildo, penio žiedai, penio pompos, G taško stimuliatoriai, erotinio masažo aliejai, klitorio stimuliatoriai, masturbatoriaiprostatos masažuokliai, prezervatyvai, fetišas ir BDSM, afrodiziakai, apatinis trikotažas, kostiumai ir daug daugiau!

Maloniai kviečiame sekti mus Facebook paskyroje

Mylintis ir mylimas Opiumas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

nine + three =