Azartas miegamajame arba erotiniai žaidimai

Erotiniai žaidimai

Erotiniai žaidimai. Moteris neturėtų dovanoti vyrui įprastų dovanų. Verčiau lepinti įspūdžiais ir emocinėmis būsenomis. Reguliariai. O tada mylimasis dovanos gėles, kailinius, saulę ir žvaigždes. Originalios emocinės dovanos – tai stilius tikros moters, dėl kurio ji bus nešiojama ant rankų ir dievinama. Šis tekstas padės apsispręsti dėl erotinių žaidimų miegamajame ir kitų seksualinių gudrybių. Mokykitės, semkitės įkvėpimo ir pradėkite žaisti…

Kaip manote, ar jums reikalingi erotiniai žaidimai? Tam suprasti pateikiame labai paprastą testą.

  • Ar pasitikite vienas kitu?
    Ar kuris nors iš judviejų turi seksualinių fantazijų ir troškimų, kurie dar nėra įgyvendinti?
    Ar aplanko mintys apie tai, kad būtų verta šiek tiek paįvairinti intymųjį gyvenimą?

Jeigu į visus tris atsakėte teigiamai – sveikiname, šis tekstas yra tai, ko jums reikia.

Seksualiniai žaidimai ir jų nauda santykiams

Kai kurie mano, kad erotiniai žaidimai yra niekiniai užsiėmimai. Žinoma, galima vyrą nuolat maitinti keptomis bulvėmis, tik tada, po kurio laiko, nenustebkite, jeigu jis pradės žvalgytis į kitų restoranų meniu. Kartais palepinti saldumynais vyrą ir save, yra absoliuti būtinybė. Tai svarbu dėl to, kad neprarastumėte artumo skonio, vėl įsimylėtumėte vienas kitą ir įgyvendintumėte savo slapčiausias fantazijas.

Mylimasis jus reguliariai matys nauja, kitokia, nenuspėjama, maitinančia jauduliu. Koks jam tuomet tikslas ieškoti kitų? Vyrai yra tingūs ir nenori kažkur, kairėje, tikrintis savivertės, kai įvairovės turi pakankamai namuose.

Kokie seksualiniai žaidimai? Juk tai nerimta!

Taip galvoja kai kurie pernelyg subrendę, solidūs ir garbingi žmonės. Tačiau jeigu vidiniam vaikui neleidžiate pakankamai pasilinksminti, seksas pradeda nykti ir prarasti gyvybingumą. Dėl to jis visiškai miršta arba virsta mechanine kasdienybe. Galų gale tai, kad jumyse vis dar siaučia paaugliški hormonais, niekas, išskyrus jus abu, nesužinos. Kita vertus, aplinkiniams jūs išliksite tokie patys suaugę, solidūs ir gerbiami žmonės.

Erotiniai žaidimai, tai veidrodis pažinimo savęs ir savo partnerio. Negalėsite patikėti, kiek daug naujo atrasite savyje ir savo mylimajame!

Tai pati saugiausia erdvė išreikšti viską, ką galėtumėt išreikšti, paragauti to, ko seniai troškote ir būti tuo, apie ką seniai svajojote. Kai tu nesi tu, staiga tampa taip lengva padaryti tai, ko anksčiau ir kitomis aplinkybėmis nebūtumėt išdrįsę.

Erotiniai žaidimai nuo pasąmonės nuima filtrą

Poros, kartą išbandžiusios seksualinius žaidimus, nebegali sustoti. Jos mielai aptarinėja naujas idėjas, scenarijus ir sekso žaisliukus. Jos daug laimingesnės, labiau pasitikinčios ir nuoširdesnės, nei kitos poros. Tarp jų yra daugiau savitarpio supratimo, meilės ir ištikimybės.

Seksologai teigia, kad daugelį santykių problemų būtų galima išspręsti paprastų erotinių žaidimų dėka. Poros dažnai gėdijasi apie tai kalbėti arba vieną kartą vangiai pabando, o paskui palieka šį reikalą amžiams.

Taigi šiek tiek pasidomėjus kai kuriais niuansais, paaiškėja, kad serotiniai žaidimai yra paprasti, prieinami, paveikūs ir nepaprastai jaudinantys.

Pirmas niuansas: kaip nustebinti vyrą seksualiniuose santykiuose?

Renkantis scenarijų svarbiausia, kad jis jus abu jaudintų ir būtų komfortabilus. Atidžiai pažvelkite į savo vyrą. Apie ką jis svajoja? Ko jam trūksta? Kokie vaizdai jį traukia? Kokį vaidmenį jis galėtų atlikti? Dabar įsiklausykite į save ir užduokite sau tą patį klausimą.

Pavyzdžiui, vyras skundžiasi, kad darbe jaučia nuolatinę įtampą ir jau pavargo nuo atsakomybės. Suriškite jį! Neliko jokio šurmulio ir atsakomybės: brangusis – viskas mano rankose. Tiesiog atsipalaiduok ir mėgaukis!

Jeigu jis pavydi jūsų praeities, pristatykite jam save, kaip nuolankią mergelę. Suteikite jam galimybę pademonstruoti instinktyvią mirtino suvedžiotojo dovaną: Žinai, mielasis, tu pirmasis mano vyras, dėl kurio, atrodo, aš pamečiau galvą…

Jus vargina geros merginos kompleksas? Taigi šį vakarą jūs tampiate prostitute. Pamatysite, kiek daug daugiau sugebate lovoje, nei leidote pasireikšti sau anksčiau: Labas, gražuoli! Mano vardas Roksana, šiandien tu privalai paklusti ir atsiduoti mano valiai…

Jeigu nekyla jokia idėja, pasinaudokite žaidimu, kuriuo niekada neprašausite pro šalį. Vienas populiariausių sekso žaidimų tarp vyrų – Slaugytoja: Užteikite, prašau, paciente. Nusirenkite iki pusės. Kuo skundžiatės? Ar jūs seksualiai patenkintas? Ar naktimis jūsų nekamuoja erotinės fantazijos?

Antras niuansas: kaip aptarti erotinių žaidimų idėjas su vyru?

Stipriosios lyties atstovai yra labai pažeidžiami ir pavydūs intymiuose reikaluose. Tačiau jeigu moteris svajoja apie seksą su juodaodžiu, o vyras apie seksą su tarnaite, tai dar nereiškia, kad jie nėra patenkinti poros seksualiniu gyvenimu. Tai tik vaizdas iš pasąmonės gelmių. Poros santykiuose šios fantazijos ir įvaizdžiai gali ir turėtų būti išpildyti. Juk mūsų pareiga yra elgtis taip, kad sielos draugas ar draugė jaustųsi laimingu. Bent jau sekso srityje.

Diskutuojant tokiomis temomis yra keletas paslapčių. Tačiau pati paprasčiausia ir svarbiausia – aptarti šį reikalą po puikaus sekso. Vien dėl to, kad jis jus atvedė iki svaiginančio orgazmo. Jūs palaimingai ilsitės vienas kito glėbyje. Vyras atsipalaidavęs ir patenkintas savimi. Tada jūs tariate: O, tai buvo fantastiška! Tu tiesiog nuostabus. Pažaisime, mielasis, kada nors griežtą mokyklos direktorių ir neklaužadą moksleivę? Tai mane labai jaudina. Ir kaip jis galėtų atsisakyti šio pikantiško pasiūlymo?

Jeigu vyras nėra linkęs apie tai kalbėti, galite eiti Va bank. Pasitikite jį iš darbo jau tinkamoje formoje, uniformoje ar kostiume. Pavyzdžiui, seksualios katytės „Miau!: Labas šeimininke… Pasitrinkite aplink jį, pamurkite, išrieskite nugarą, pavizginkite uodegytę. Jam nebus kur trauktis ir bus įtrauktas į karštą žaidimą.

Trečias niuansas: pasiruošimas erotiniam žaidimui?

Pirmieji erotiniai žaidimai yra lyg pirmasis seksas. Tai gali lygiai taip pat jaudinanti ir audrinti. Kai kurie jaučiasi suglumę, nedrąsiai, neryžtingai ir susigėdę. Todėl jums reikės palaikyti vienas kitą, parodyti taktą ir pasitikėjimą. Tačiau su laiku, patirtimi ir žiniomis visi suvaržymai išnyksta. Lieka tik drąsa ir beprotiškas troškimas tai pakartoti.

Scenarijaus detaliai aprašyti ir įsiminti neverta. Tai ne premjera Operos ir baleto teatre, ir ne vaidybos egzaminas. Tai tik žaidimas jums, dviem artimiems žmonėms. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai improvizuoti savo malonumui ir būti tikram, kad jūsų partneris neiškvies tvarkdarių, nebent tai būtų viena iš žaidimo dalių. 😀

Tiesiog aptarkite galimus siužeto vingius. O keletas rankovėje paslėptų kozirių tik dar labiau pakels seksualinę temperatūrą. Išvalykite galvą nuo visų rūpesčių. Pamirškite, kad jau labai ilgą laiką esate suaugę ir atsiduokite žaidimui, kaip vaikystėje.

Dar penki erotinių žaidimų scenarijai jūsų įkvėpimui

Erotinė telepatija. Susėskite vienas priešais vilkėdami tik apatiniais. Užmegzkite akių kontaktą. Vienas iš jūsų galvoja apie savo seksualinį troškimą. Kitas bando šį norą perskaityti ir garsiai įvardinti. Jei teisingai atspėjote, tada jis iš karto bučiuoja nosytę arba atlieka užburiantį pečių masažą. Bet jeigu troškimas netikėtas, žaidimas tampa tik įdomesniu.

Saldus svetimavimas. Vyras ir meilužė arba žmona ir meilužis – rinkitės. Pagal siužetą, partneris yra komandiruotėje arba užsibuvo darbe ir tuoj tuoj turi grįžti, tačiau slapti meilužiai negali atsispirti aistros priepuoliui: Greičiau, greičiau! Jeigu vyras pagaus, jis nužudys mus abu. Žinai, koks žiaurus, kai supyksta. Tai reti erotiniai žaidimai, kuriuose galima pavydėti sau. Ir puiki tikros išdavystės prevencija.

Karšti erotiniai žaidimai

Kino žvaigždė ir simpatiškas paparacis. Vakarine suknele pasipuošusi žinoma kino aktorė po filmavimo grįžta namo. Įžūlus paparacis slepiasi už jos miegamojo užuolaidų ir gaudo pikantiškus rakursus. Aktorė pradeda nusirenginėti, tačiau staiga pastebi fotoaparato blyksnius. Ji pasirengusi išmesti įžūlų vyrą, bet fotografas pasirodo – toks seksualus ir geidulingas: Gerai, tebūnie, aš leisiu tau padaryti keletą kadrų tik su seksualiais apatiniais. Pamažu fotosesija virsta nuogų formatu.

Non – stop seksualiniai prisiminimai. Įsitaisykite patogioje lovoje ir pakaitomis prisiminkite įdomiausias seksualinės patirties akimirkas. Ar prisimeni, kaip mane tada paėmei ant virtuvinio stalo... Kuris galvoja ilgiau nei 15 sekundžių, pralaimi. Laimėtojas renkasi kurias, anksčiau partnerio prisimintas akimirkas, jie dabar pakartos.

Mūsų meilės valiuta. Atspausdinkite kuponus su skirtingais erotiniais bonusais, kurie bus skirti partneriui. Už kokius nors įpatingus nuopelnus, įteikite vieną iš jų gražiame voke. Jis gali atsispausdinti savo ir taip pat jums jais atsiskaityti. Bonusai gali būti tokie:

  • Tavo pasirinktą vakarą, pasitiksiu tave namuose su prijuoste ant nuogo kūno. Ir taip šurmuliuosiu virtuvėje visą vakarą.
  • Tai VIP bilietas į ekskliuzyvinį orgazmo šou. Tavo akivaizdoje privesiu save iki visiškos ekstazės
  • Kuponas bendrai bet kurio tavo pasirinkto pornografinio filmo peržiūrai. Mano pirštai ir lūpos sudalyvaus kulminacijoje.
  • Teisė į grubų, šiurkštų ir greitą seksą, be jokių preliudijų. Su kelnaičių perrėžimu peiliu.
  • Kuponas nemokamam sekso telefonu seansui vidury darbo dienos.

Žaiskite. Fantazuokite. Mylėkite vienas kitą! O Opiumas visada  jus palaikys…Erotiniai žaidimai


Ar kada nors, aistringais gyvenimo momentais, naudojotės sekso žaisliukais ir priemonėmis greitesniam orgazmui? Ne?

Išbandykite – liksite sužavėti ir tikrai nesigailėsite. Gailėsitės tik dėl vieno, kad to nepatyrėte anksčiau. Taigi atėjo laikas pokyčiams ir naujiems pojūčiams!

Vibratoriai, dildo, penio žiedai, penio pompos, G taško stimuliatoriai, erotinio masažo aliejai, klitorio stimuliatoriai, masturbatoriaiprostatos masažuokliai, prezervatyvai, fetišas ir BDSM, afrodiziakai, apatinis trikotažas, kostiumai ir daug daugiau!

Maloniai kviečiame pamėgti mus Facebook paskyroje. Ten nebūna nuobodu.

Mylintis ir mylimas Opiumas