Grupinis seksas. Ar tai normalu?

Grupinis seksas triseGrupinis seksas trise. Ar tai normalu?

Bet kokia sekso forma yra normalu, jeigu visi proceso dalyviai jame mėgaujasi malonumais laisva valia, žinoma, laikydamiesi visų reikalingų saugiems lytiniams santykiams priemonių. Sekso trise metu tinkamos apsaugos klausimas yra ypač svarbus. Daugelis nežino, su kokiomis problemomis gali susidurti tiek nesisaugodami, tiek nepakankamai besisaugantys per lytinius santykius.

Grupinis seksas trise. Taisyklės

Pirma taisyklė, visiems grupinio sekso dalyviams patariama pasitikrinti dėl lytiškai plintančių ligų.

Antra svarbi taisyklė, sekso metu privaloma naudoti ploną prezervatyvą, ypač Moteris + Vyras + Moteris situacijose. Faktas yra tas, kad net ir nesergant lytiniu keliu plintančiomis ligomis, vaginalinio sekso metu kyla pavojus užsikrėsti pienlige dėl dviejų moterų, skirtingų makšties mikroflorų susimaišymo. Tai įmanoma net ir su vyrišku prezervatyvu, todėl šiuo atveju reikalingi arba 2 prezervatyvai: po vieną kiekvienai moteriai, arba moteriški prezervatyvai. Tai tokie prezervatyvai, kurie įkišami į moters makštį ir lieka ten per visą lytinį aktą.

Trečia taisyklė. Naudojant sekso žaisliukus, galioja tos pačios apsaugos taisyklės, kaip ir vaginalinio sekso metu. Atskirai verta paminėti vibratoriaus naudojimą tiek analinės, tiek vaginalinės sueities atveju. Žarnyno mikrofloros patekimas į makštį kupinas labai rimtų sveikatos problemų. Jei planuojate tokį veiksmą, taip pat naudokite individualų prezervatyvą kiekvieno įsiskverbimo į skirtingas moteris metu ar bent jau visą analinio įsiskverbimo laiką.

Grupinis seksas trise. Saugokitės ŽIV

Atrodo, kad tai yra svarbiausias dalykas, kurį reikia žinoti apie apsaugą grupinio sekso metu. Pabaigoje reikia pridurti, kad nesaugaus oralinio sekso metu, ŽIV galite užsikrėsti lygiai taip pat, kaip ir makšties ar analinio sekso atvejais.

Būkite atidūs ir mylėkitės saugiai!


Ar kada nors, aistringais gyvenimo momentais, naudojotės sekso žaisliukais ir priemonėmis greitesniam orgazmui? Ne?

Išbandykite, liksite sužavėti ir tikrai nesigailėsite. Gailėsitės tik dėl vieno, kad to nepatyrėte anksčiau. Taigi atėjo laikas pokyčiams ir naujiems pojūčiams!

Vibratoriai, dildo, penio žiedai, penio pompos, G taško stimuliatoriai, erotinio masažo aliejai, klitorio stimuliatoriai, masturbatoriaiprostatos masažuokliai, prezervatyvai, fetišas ir BDSM, afrodiziakai, apatinis trikotažas, kostiumai ir daug daugiau!

Maloniai kviečiame sekti mus Facebook paskyroje

Mylintis ir mylimas Opiumas