Kaip ilgiau mėgautis seksu?

Kaip ilgiau mylėtis

Kaip ilgiau mylėtis? Greitai perdeganti ugnis. Skamba labai žeminančiai, tiesa? Niekas iš mūsų nenori, kad vieną gražią dieną šis talpus epitetas būtų prikabintas prie vardo ir amžiams užgožtų mūsų seksualinius pasiekimus.

Mintis, kad baigs per greitai, persekioja kiekvieną vyrą nuo tada, kai jis pradėjo masturbuotis ir pabusti su rytine erekcija. Kartu kyla klausimas – kaip pratęsti lytinį aktą.

Saugokitės

Pirmasis patarimas, kuris padės prailginti seksą, yra universalus, praktiškas ir naudingas iš visų pusių, kad ir kaip bevartytumėme. Norėdami sulėtinti ejakuliaciją, naudokite labai veiksmingą, ejakuliaciją nutolinantį purškiklį. Galite naudoti vandens pagrindo stimuliuojantį gelį, kuris universalus tuo, kad juo gali naudotis tiek moterys, tiek ir vyrai. Mažas lašelis gelio, įmasažuotas į penio galvutę ir klitorį, padidins šių karštųjų taškų jautrumą prisilietimams. Švelniai  vėsinantis ir dilgčiojantis efektas vyrams leis seksualinį aktą pratęsti ilgiau. Gelisׅ Lotus Noir, pateptas ant lytinių erogeninių zonų, veiks ir kaip lubrikantas.

Nepraleiskite glamonių ir preliudijos

Kaip ilgiau mylėtis? Kas apskritai nusprendžia, pabaigėte per greitai, ar normaliai? Greičiausiai jūsų partnerė. Paprastai moterys orgazmą pasiekia lėčiau nei vyrai, todėl manote, kad jei pabaigėte anksčiau už ją, nuvylėte moterį. To galite išvengti pradėdami nuo malonios preliudijos, skirtos mylimajai. Tegul ji prieš lytinį aktą susijaudina ir taip priartėja prie orgazmo.

Užsidėkite erekcinį penio žiedą

Jei kraujo ištekėjimas iš varpos yra per greitas, jūs ir finišą pasiekiate per greitai. Todėl šį procesą reikia sulėtinti. Įsivaizduokite bet kokio alkoholio butelį bare. Jei ant kaklelio nėra dozatoriaus, tai per kelias sekundes jūs prisipilate pilną taurę viskio ir, nedvejodami, išgeriate, iš karto pajusdami palaimingą apsvaigimo būseną. Bet jūs galite lėtai, grakščiai ir iškilmingai pripildyti taurę tik 100 gramų gėrimo, kontroliuodami suvartojamo alkoholio kiekį. Penio žiedas, kaip ir butelio kaklelio dozatorius, suspaudžia varpą ir sulėtina kraujo nutekėjimą.

Darykite pertrauką sekso metu

Kaip mylėtis ilgiau? Seksas mums teikia tokį didelį malonumą, kad mes susijaudiname ir pradedame per greitai įsibėgėti, taip priartindami finalą. Jei jaučiate, kad artėjate per greitai, padarykite pertraukėles, kai manote, kad jau esate netoli orgazmo. Pauzės, beje, daro moteriškąjį orgazmą ryškesniu ir stipresniu.

Neskubėkite

Šis patarimas yra panašus į ankstesnį, tik šiuo atveju kalbame apie tai, kad nereikia būti lenktynininku stengtis viršyti greitį. Jūsų užduotis yra įveikti trasą be avarijų, o ne pirmam kirsti finišo liniją.

Keiskite sekso pozas

Taigi, kad pauzės ir pertraukos nebūtų nejaukios ir nenaudingos, kai jūs tiesiog gulite pilvu aukštyn ir laukiate, kol pulsas normalizuosis, aptarkite su mylimąja, kokią sekso pozą išbandysite toliau.

Kvėpuokite

Turbūt manote, kad sulaikius kvėpavimą artėjant orgazmui, bus lengviau nutolinti pabaigą. Ne. Tiesą sakant, išsilaikyti sekso arenoje iki kovos pabaigos galima tik naudojant teisingą kvėpavimo techniką. Giliai įkvėpkite ir iškvėpkite, kaip tai darytumėte treniruotės metu, ir sekite, kad kvėpavimas nenutrūktų.

Dažniau užsiimkite seksu

Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl vyrai gali pasiekti orgazmą per greitai, nėra pakankamai sekso jų gyvenime. Įsivaizduokite vaiką, kuris labai mėgsta šokoladą, tačiau yra nuolat ribojamas dėl alergijos. Kai jam pagaliau bus leista suvalgyti saldainį, jis taip greitai tai padarys, kad vargu ar pasimėgaus skoniu. Su jumis ta pati istorija įvyks, jei per retai užsiimsite intymumu. Kai tik moteris palies varpą, jūs jau būsite septintame danguje, pasirengęs paleisti fejerverkus. Jūs ne armijoje ar kalėjime, kad save ribotumėte. Dažniau užsiimkite seksu. Arba bent jau masturbacija, naudodami specialų, jai skirtą kremą.

Nesinervinkite

Kaip mylėtis ilgiau? Stresas visada yra didelė problema. Įskaitant sekso metu, jis dažnai tampa priežastimi to, kad viskas vyksta ne pagal planą. Psichinė sveikata yra raktas į ilgą ir karštą naktį, todėl rūpinkitės savimi (ir savo artimaisiais).

Išsimiegokite

Miego trūkumas gali sukelti kraujotakos sutrikimus, stresą, galvos skausmą ir kitas ligas. Todėl būtinai pabandykite miegoti tiksliai tiek, kiek jums reikia, kad jaustumėtės energingi ir galingi.

Sportuokite

Sportas pagerina kraujotaką, daro vyrą ir vyro penį tvirtesniu, bei paruošia sekso maratonui geriau nei bet kuri kita veikla gyvenime. Be to, atrodysite ir jausitės gerai, o kompleksų, abejonių ir baimių nebuvimas padės pratęsti lytinį aktą tiek, kiek norėsite.


Ar kada nors, aistringais gyvenimo momentais, naudojotės sekso žaisliukais ir priemonėmis greitesniam orgazmui? Ne?

Išbandykite, liksite sužavėti ir tikrai nesigailėsite. Gailėsitės tik dėl vieno, kad to nepatyrėte anksčiau. Taigi atėjo laikas pokyčiams ir naujiems pojūčiams!

Vibratoriai, dildo, penio žiedai, penio pompos, G taško stimuliatoriai, erotinio masažo aliejai, klitorio stimuliatoriai, masturbatoriai, prostatos masažuokliai, prezervatyvai, fetišas ir BDSM, afrodiziakai, apatinis trikotažas, kostiumai ir daug daugiau!

Maloniai kviečiame sekti mus Facebook paskyroje

Mylintis ir mylimas Opiumas