Koks seksas patinka moterims

Koks seksas patinka moterims

Koks seksas patinka moterims? Ar norite suteikti moteriai ypatingą malonumą? Ar planuojate seksui suteikti dar daugiau pikantiškumo? Tai galima padaryti netgi tiesiogiai neklausiant partnerės apie jos troškimus. Gauti kvalifikuoto meilužio vardą yra kur kas lengviau, nei jūs manote. Perskaitykite, kas patinka moterims sekso metu, ir greičiau pritaikykite tai praktiškai!

Pirmas dalykas, kuris moterims patinka sekso metu, yra bučiniai. Jie turėtų būti išankstinio žaidimo dalis, bet būtini ir lytinių santykių metu. Nereikia apsiriboti klasikiniais bučiniais į lūpas. Dar labiau jaudins bučiniai į:

  • Kaklą ir ausų spenelius
  • Krūtinę
  • Vidines šlaunų puses
  • Nugarą nuo pečių iki sėdmenų

Visa tai kartu su kitų rūšių glamonėmis – paglostymais ir aistringais apkabinimais – preliudija bus dar karštesnė. Bučinius galima švelniai keisti neskausmingais įkandimais. Moterų ausies speneliai ir kaklas yra ypač jautrūs tokiam stimuliavimui.

Koks seksas patinka moterims? Plėšrus žvilgsnis

Akių kontaktas preliudijos ir sekso metu yra tai, kas jas įjungia. Niekas moters negali labiau uždegti kaip vyras, kuris žvilgsniu jai aiškiai parodo, kad jis yra plėšrūnas, o ji, sugautas grobis.

Lėtas nurenginėjimas

Daugelis porų mano, kad kuo greičiau drabužiai atsidurs ant grindų, tuo ryškesnis bus seksas. Ne, neskubus nusirenginėjimas, kartu su prisilietimais, labai sujaudins abu partnerius ir padės dar labiau įžiebti aistrą.

Žaidimas krūtimis

Krūtys ir ypač speneliai yra vienos jautriausių erogeninių zonų daugeliui moterų. Šią kūno dalį geriausia stimuliuoti bučiniais, liežuvio glamonėmis, kvėpavimu ir pirštų galiukais. Tačiau turėtumėte susilaikyti nuo intensyvesnės stimuliacijos – nebent, žinoma, jūsų partnerė yra viena iš tų, kurios mėgsta lengvą skausmą sekso metu.

Koks seksas patinka moterims? Preliudija. Daug preliudijos

Moterims reikia 2-3 kartus daugiau laiko susijaudinimui nei vyrams, kad jos būtų visiškai pasirengusios seksui. Ilga preliudija skatina maksimalų jos atsipalaidavimą ir paruošia ją karštam, abipusiam meilės aktui. O kuo labiau moteris bus pasiruošusi seksui, tuo daugiau malonumo ji suteiks vyrui.

Žaidimas su klitoriu

Ne visos moterys patiria makšties orgazmą, daugumai lengviau pasiekti klitorinį. Todėl patyrę meilužiai ypatingą dėmesį skiria klitoriui preliudijos ir sekso metu. Šią jautriausią moters kūno dalį galite stimuliuoti liežuviu, pirštų galiukais, naudoti vibruojančius sekso žaislus.

Moterims patinka matyti, kaip vyras susijaudina

Vyro erekcija maloni bet kuriai moteriai. Taigi tuomet partnerė supranta, kad vyras nori jos čia ir dabar. Ir tai kartais labiau veikia, nei ištarimas tūkstančio komplimentų.

Moterims patinka kai vyras yra visiškai nuogas

Jeigu vyrus traukia šioks toks paslaptingumas, tai moterims viskas yra priešingai. Dailioji lytis įsijungia nuo apnuoginto vyro kūno kūno, kuris tuo metu joms atrodo toks gražus ir tuo pačiu neapsaugotas.

Skverbimasis

Įsiskverbimo momentas ir stangrios varpos pulsacijos pojūtis verčia moteris tiesiogine prasme aikčioti iš pasitenkinimo. Beje, kažkodėl daugeliui vyrų patinka, kai moteris šiame sekso etape parodo nedidelį pasipriešinimą. Tarsi jų grobis vis dar netiki, kad jis pagaliau pagautas, ir paskutinį kartą bando pasprukti nuo medžiotojo gniaužtų.

Koks seksas patinka moterims? Prakaitas

Jeigu kasdieniniame gyvenime prakaito kvapas atstumia moteris, tačiau sekso metu jis gali labai rimtai sužadinti. Prakaituodamas vyras išskiria feromonus, kurie pritraukia priešingą lytį ir padidina geismą.

Šnabždesiai

Nešvankūs ir gašlūs žodžiai ištarti lytinio akti metu, sujaudins net pačią kukliausią moterį. Daugeliui moterų ypač patinka, kai sekso metu jos švelniai smaugiamos, šnabždant į ausis įvairiausias vulgarybes.

Kai vyras priverčia ją pasijusti sekso deive

Natūralu, kad bet kuris žmogus jaučia pasididžiavimą, kai jam kažkas pavyksta. Supratimas, kad moteriai pavyko atvesti vyrą į užburiantį orgazmą, pakels bet kurios moters pasididžiavimo lygį. Kitą kartą ji parodys dar daugiau susijaudinimo, pastangų ir entuziazmo.

Moterys dievina, kai vyras taip susijaudinęs, kad negali kalbėti

Seksas toks geras, kad abiem užgniaužia kvapą? Nereikia bandyti išspausti net poros žodžių, geriau sutelkti dėmesį į dūsavimą, dejones ir mėgavimąsi. Iš šių garsų moteris puikiai supras, kad daro viską teisingai, ir suteikia vyrui maksimalų malonumą.

Šiurkštus ir greitas seksas

Kartais tiesiog būtina pakeisti ilgą preliudiją greitu seksu kabinete, vonios kambaryje, lifte ar automobilyje. Beje, verta atsižvelgti į tai, kad moterys mėgsta švelnius smūgius ir pliaukštelėjimus šiurkštesnio sekso metu – kodėl gi ne? Čia svarbiausia nepersistengti ir nepakenkti vienas kitam.

Moterims patinka būti viršuje

Kokias pozas moterys mėgsta sekso metu? Daugelis dailiosios lyties atstovių kraustosi iš proto dėl jojikės pozos. Tai leidžia joms kontroliuoti vyro įsiskverbimo gylį, nustatyti ritmą ir stimuliuoti klitorį, trinantis į partnerio gaktą. O vyrui tokia padėtis leidžia glostyti moters krūtis ir grožėtis gundančiu paveikslu.

Orgazmas

Patirtas orgazmas jaudina kiekvieną moterį, tačiau partnerio finišavimas teikia malonumą visoms, be išimties. Daugelis moterų mėgaujasi ejakuliacija ant nugaros, sėdmenų, krūtų, pilvo, veido ar tiesiai į burną. Atkreipkite dėmesį, kad geriau iš anksto aptarti šį ir kitus, panašius dalykus.

Laikas po sekso

Pirmosios minutės po sekso yra laikas, kurį moterys mėgsta praleisti, atvėstant karštame savo partnerio glėbyje. Neatimkite tokio malonumo iš savo mylimosios, nes jai tai labai svarbus ir intymus momentas.

Kaip matote, norint suteikti moteriai maksimalų malonumą lovoje, nereikia būti sekso guru, iš pusės žodžio atspėjančiu kito žmogaus norus. Bet būkime nuoširdūs: tiksliai žinodami, ko nori moteris, jūsų intymumas pakils į kitą lygį. 


Ar kada nors, aistringais gyvenimo momentais, naudojotės sekso žaisliukais ir priemonėmis greitesniam orgazmui? Ne?

Išbandykite, liksite sužavėti ir tikrai nesigailėsite. Gailėsitės tik dėl vieno, kad to nepatyrėte anksčiau. Taigi atėjo laikas pokyčiams ir naujiems pojūčiams!

Vibratoriai, dildo, penio žiedai, penio pompos, G taško stimuliatoriai, erotinio masažo aliejai, klitorio stimuliatoriai, masturbatoriaiprostatos masažuokliai, prezervatyvai, fetišas ir BDSM, afrodiziakai, apatinis trikotažas, kostiumai ir daug daugiau!

Maloniai kviečiame sekti mus Facebook paskyroje

Mylintis ir mylimas Opiumas