6 idėjos nepamirštamam kurortiniam seksui

Kurortinis seksas

Kurortinis seksas. Vasarą visko būna daugiau: saulės, pasitenkinimo ir sekso. Mūsų patarimai padės jums pasimėgauti  viskuo ir praleisti nepamirštamas atostogas. Neįprastos sekso pozos ir drąsios preliudijos, erotiniai drabužiai  ir net BDSM pagrindai pradedantiesiems. Šios idėjos tikrai vertos įgyvendinimo.

Dekoracijų pakeitimas: kurortinis seksas už miegamojo ribų

Atostogos kurorte yra galimybė išplėsti pažįstamų sekso vietų geografiją. Mūsų siūloma idėja: kelionė į apatinio trikotažo ar maudymosi kostiumėlių parduotuvę. Persirengimo kambariai lyderiauja anoniminėse interneto apklausose. Plevenančios užuolaidos, dideli veidrodžiai, galimybė visiškai apsinuoginti ir susijungti su partneriu per keletą žingsnių nuo kitų pirkėjų. Tyliau išreikškite susijaudinimą, o audringas orgazmas tebus geriausias apsipirkimo bonusas jūsų gyvenime. Antrą kartą į šią parduotuvę jūs vis tiek negrįšite.

Kurortinis seksas. Preliudija naujai

Glamonės ir slapti prisilietimai viešoje erdvėje yra labiau jaudinantys, nei bučiniai ir apkabinimai įprastoje aplinkoje. Tiktai nepereikite į aistringą petingą, kad nesusilauktumėte baudos. Turime paruošę labiau viliojantį pasiūlymą. Mini stimuliatoriai, nematomi smalsioms akims. Mažo skersmens išangės kaiščiai, makšties kamuoliukai ir vibratoriai poroms su nuotolinio valdymo pultu. Sensemontion technologija leidžia valdyti tokį žaislą iki 10 metrų atstumo. Atidžiau pažvelkite į porų vibratorių Privat pleaserDream Toys. Partneris pasirūpins rausvu pumpuru, o jūs – nuotolinio valdymo pulteliu. Pasivaikščiojimas ar maudymasis kartu taps kaitinančiu malonumu.

Kurortinis seksas. Vaidmenų žaidimai ir kostiumai

Taip matome vaizdą: vaidmenų žaidimų mėgėja ruošiasi prie jūros. Švelniai pakuoja į lagaminą stiuardesės, tarnaitės, policininkės, moksleivės uniformas… Damos, palikite uniformas už kurorto fantazijų ribų. Jokio aptarnaujančio personalo profesijų neturi būti. Vasara yra laikas išbandyti porno stilių arba bent jau suvaidinti Kim Kardashian. Įdegęs kūnas bus jūsų pagrindiniu koziriu. Katės kostiumas tai išreikš kuo efektyviausiai. Tinklinės kojinės vyrus iš proto varo jau beveik šimtmetį nuo jų išradimo. Nuostabus dalykas, viskas pridengiama ir parodoma vienu metu. Šių kostiumų net nereikės nusivilkti lemiamą akimirką, kadangi jie turi pikantišką išpjovą intymioje zonoje. Aprangą būtina papildyti intymiais papuošalais. Papuošalų verti ir speneliai bei klitoris.

Sekso pozos: gražios ir drąsios idėjos

Kurortinis seksas

Jogos stilius: jūsų viešbutyje tikrai bus jogos užsiėmimai. Pažvelkite į šias pozas jų pritaikymo lovoje požiūriu. Mega gimnastikos vakaras garantuotas. Vasarai siūlome dar dvi gražias ir ne banalias pozas.

  • Kurortinis seksas. Sūpynės

Vyras sėdi ant lovos krašto, nuleidęs kojas ant grindų. Moteris apžergia kojomis liemenį ir atsilošia atgal, pasiremdama delnais ar alkūnėmis. Partneris laiko moterį per klubus ir juosmenį. Siūbuojamasi pasirinktu tempu.

  • Kurortinis seksas. Vienos austrė

Tai tikriems gurmanams skirta sekso poza. Moteris, gulėdama ant nugaros, kojas iškelia kuo aukščiau. Šlaunys ir keliai lieka suspausti, panašiai, kaip austrių lukšto vožtuvai. Vyras suima kulkšnis ir mėgaujasi neskubriais judesiais, tik paskutinę sekundę atverdamas austrę.

Kurortinis seksas. Masturbacija poroje

Masturbacija poroje

Masturbacija poroje laikoma aukščiausiu partnerių pasitikėjimo ir artumo lygiu. Pasitenkinimas savimi galima pakelti į tikrojo meno aukštumas keliais būdais. Paaukokite keletą valandų paplūdimio ir grįžkite į viešbutį siestai. Užtraukite užuolaidas, atvėskite po dušu ir įjunkite muziką. Glostykite save specialiu masturbaciniu masažo aliejumi arba lubrikantu. Naudokite savo mėgstamą sekso žaisliuką. Leiskite partneriui jus stebėti ir fotografuoti. Jokių genitalijų. Tik aistringa veido išraiška didžiausio malonumo metu. Orgazmo portretai tapo socialinės žiniasklaidos trendu. Laikantis padorumo formato, net ir patekę į netinkamas rankas tokie prisiminimai netaps šantažo priežastimi. Paskutinis štrichas: masturbacija dažniausiai virsta abipusiu oraliniu seksu. Valgomieji lubrikantai ir masažo aliejai bus labai į temą.

Kurortinis seksas. Atviravimai ir nešvarūs žodžiai

Atviravimai ir nešvarūs žodžiai

Ar žinote, kad grubumas ir tiesmukumas yra tinkami seksui? Sveiki atvykę į kalių klubą. Kai kurie atostogaudami įsisavina nardymo ir tajų masažo metu. Kiti sužino, kas yra BDSM. Dominavimas ir nuolankumas yra madinga tema. Galbūt eksperimentui jūs nusipirksite botagėlį arba antrankius iš mūsų BDSM kategorijos. Atributika čia yra antraeiliai dalykai. Pajuskite santykių filosofiją. Atostogaujant, kur galimybė susitikti su pažįstamais yra minimali, kelias dienas iš eilės kreipkitės vienas į kitą: mano lorde, mano ponia. Intymaus elgesio pokyčių netruksite sulaukti. Žaiskite atvirumo butelį. Kam atsisuks kaklelis – tas atskleis slapčiausią, erotinį savo troškimą. Kam dugnas – paklusniai tai įvykdys. Per vieną vakarą jūs tvirtai suprasite, ką BDSM reiškia apačios ir viršūnės .

Kurortinis seksas. Pipiriukas kultūrinėje programoje

kurortinis seksas. BDSM

Nešvaistyk veltui savo laiko. Prisirinkite idėjų ir įspūdžių ilgiems metams po atostogų. Vietoj zoologijos sodo nueikite į nudistų paplūdimį. Dienines ekskursijas keiskite naktinėmis, karštomis programomis. Norite eiti į muziejų? Nebent erotikos. Ir būtinai surenkite atsisveikinimo vakarą Kinas, vynas, braškės viešbučio kambario balkone. Įkvėpimui rekomenduojame tris filmus su geriausiomis sekso scenomis kino istorijoje: Devynias su puse savaitės, Pojūčių imperija ir Liucija bei seksas. Naujienų mėgėjams ir tiems, kurie ieško kažko panašaus į 50 pilkų atspalvių, pažiūrėkite Jaredo Cohno Susirišę. Atostogas tikrai nepraeis nuobodžiai.


Ar kada nors, aistringais gyvenimo momentais, naudojotės sekso žaisliukais ir priemonėmis greitesniam orgazmui? Ne?

Išbandykite, liksite sužavėti ir tikrai nesigailėsite. Gailėsitės tik dėl vieno, kad to nepatyrėte anksčiau. Taigi atėjo laikas pokyčiams ir naujiems pojūčiams!

Vibratoriai, dildo, penio žiedai, penio pompos, G taško stimuliatoriai, erotinio masažo aliejai, klitorio stimuliatoriai, masturbatoriai, masažuokliai, prezervatyvai, fetišas ir BDSM, afrodiziakai, apatinis trikotažas, kostiumai ir daug daugiau!

Maloniai kviečiame sekti mus Facebook paskyroje

Mylintis Opiumas